Czytaj więcej...

Informujemy, że od 2 lutego 2020 r. będzie obowiązywał nowy cennik marki Rumet. Dostawca dokonał aktualizacji oferty oraz korekty cenowej w zależności od rodzaju grupy asortymentowej.

Czytaj więcej...

Informujemy, że od 01.01.2020 roku ulegną zmianie ceny niektórych produktów Danfoss. Szczegóły zmian w poszczególnych cennikach znajdują się poniżej:

Czytaj więcej...

Informujemy, że z dniem 02.01.2020 r. ulegnie zmianie cennik cen produktów WILO SE.

Wraz z nowym cennikiem zostanie obniżona cena na dwa typoszeregi pomp obiegowych: uniwersalne Wilo-Yonos MAXO oraz na pompy premium
Wilo-Stratos MAXO.

Czytaj więcej...

Informujemy, że od dnia 1 stycznia 2020 r. bedzie obowiązywał nowy cennik marki Viega. Dostawca dokonał podwyżki cen w przedziale od 3,5% do 4,9% w zależności od grupy produktowej.

Czytaj więcej...

Informujemy, że z dniem 02.01.2020 r. ulegnie zmianie cennik produktów firmy Secespol. Zmiana wyniesie od +1% do maksymalnie 48%, jak również jest kilka obniżek ceny rzędu 1%-2%.

Czytaj więcej...

Informujemy, że od 1 stycznia 2020 r. będą obowiązywały nowe cenniki marek: Nibe, Biawar oraz Pellux. Dostawca dokonał aktualizacji oferty oraz korekty cenowej na średnim poziomie 4% dla marki Biawar.

Czytaj więcej...

Informujemy, że od 2 stycznia 2020 r. będzie obowiązywał nowy cennik marki Sanplast. Dostawca dokonał aktualizacji oferty oraz korekty cenowej od -15% do 30% w przypadku akcesoriów.

Czytaj więcej...

Informujemy, że z dniem 01.01.2020 r. zmieni się cennik produktów firmy Kermi. Podwyżce ulegną ceny następujących produktów:

Czytaj więcej...

Informujemy, że od 2 stycznia 2020 r. będzie obowiązywał nowy cennik marki Atlantic. Dostawca dokonał aktualizacji oferty oraz korekty cenowej w zależności od grup asortymentowych.

Czytaj więcej...

Informujemy, że od 1 stycznia 2020 r. będzie obowiązywał nowy cennik marki Meibes. Dostawca dokonał aktualizacji oferty oraz korekty cenowej na średnim poziomie 2,5%.