Czytaj więcej...

Regulacje prawne mające na celu ochronę klimatu dotykają wszystkich warstw naszego życia.

Zawsze w momencie ich wprowadzania wzbudzały i nadal wzbudzają obawy o ich zasadność.

Czytaj więcej...

Z przyjemnością informujemy, iż w kwietniu 2019 r. wznowiliśmy program ubezpieczenia OC dla produktów marki concept, QIK i Viteco, którym objęte są szkody powstałe w wyniku błędnego montażu tych produktów, z możliwością zgłaszania roszczeń w okresie do 10 lat. 

Czytaj więcej...

Z przyjemnością informujemy, iż w kwietniu 2018 r. wznowiliśmy program ubezpieczenia OC dla produktów marki concept, QIK i Viteco, którym objęte są szkody powstałe w wyniku błędnego montażu tych produktów przez wybranych Partnerów Instal-Konsorcjum, z możliwością zgłaszania roszczeń w okresie do 10 lat.

Czytaj więcej...

W sprawach technicznych lepiej polegać na fachowcach. Niby wszyscy o tym wiedzą, a jednak ciągle zdarzają się ryzykanci, którzy metodami „złotych rączek” chcą zrobić coś taniej, prościej albo szybciej. Najczęściej kończy się to źle i kosztownie, a w sprawie wyboru i montażu systemu grzewczego może oznaczać negatywne konsekwencje przez wiele lat, bowiem źle dobrane i nieprawidłowo zainstalowane urządzenia będą bardzo uciążliwe, a nawet groźne w eksploatacji.