Hurtownie Instalacyjne to wortal branżowy zawierający specjalistyczne informacje o nowościach i innowacjach, promocjach sprzedaży, ofercie produktowej czołowych producentów wytwarzających towary dla branży grzewczej, instalacyjnej, sanitarnej, klimatyzacji i wentylacji oraz towarów z zakresu odnawialnych źródeł energii. Ważnym obszarem naszego wortalu są porady techniczne i filmy instruktarzowe dla firm instalacyjnych.

Wortal należy do firmy Instal-Konsorcjum reprezentującej jedną z największych organizacji handlu hurtowego w Polsce. Jesteśmy pierwszym w Polsce konsorcjum hurtowni instalacyjnych reprezentujących 29 polskich przedsiębiorstw ze 140 punktami dystrybucyjnymi realizujących wspólną strategię ukierunkowaną na fachową obsługę firm wykonawczych. Należymy do największej w Europie organizacji handlu hurtowego jaką jest EDT (European Cooperation of Profesional Wholeselers for Sanitary and Heating Products) reprezentującą czołowe hurtownie z Niemiec, Francji, Hiszpanii, Austrii, Szwajcarii, Czech, Słowacji, Węgier, Rumunii, Dani, Bośni i Hercegowiny, Chorwacji a także największą organizację handlu hurtowego w USA jaką jest Grupa IMARK

Nasza oferta to ponad 250 tyś. pozycji asortymentowych uznanych marek producentów. Jako jeden z liderów sprzedaży i największy dystrybutor w Polsce wielu czołowych producentów towarów z sektora techniki grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej koncentrujemy się na dostawach sprawdzonych towarów, posiadających wszelkie dopuszczenia a także objętych wieloletnimi gwarancjami.

Zaufało nam kilkadziesiąt tysięcy firm wykonawczych w całym kraju dzięki konkurencyjnym warunkom dostaw towarów oraz wsparciu technicznemu, które zapewnia kompetentny zespół inżynierów i sprzedawców w ponad 100 punktach dystrybucyjnych w całym kraju. Nasz model dystrybucji oparty o trójstopniowy przepływ towarów od Producenta przez Hurtownię do Wykonawcy zapewnia klientowi ostatecznemu komfort użytkowania i wzbudza duże zaufanie wśród naszych bezpośrednich klientów.
Informujemy, że firma Instal-Konsorcjum Sp. z o.o. jest administratorem strony oraz danych przetwarzanych na stronie hurtownieinstalacyjne.pl.

Informujemy, że firma Instal-Konsorcjum Sp. z o.o. nie prowadzi sprzedaży poza siecią hurtowni zrzeszonych w Grupie Instal-Konsorcjum. W celu złożenia zapytania o konkretny produkt prosimy o kontakt z naszymi punktami handlowymi (zakładka NASZE HURTOWNIE).


Instal-Konsorcjum Sp. z o.o.
ul. Krakowska 29
50-424 Wrocław

Kapitał zakładowy: 1 624 980 PLN
Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej

KRS 0000073751
NIP 899-11-48-563