Ścisła współpraca z instalatorami, wsparcie rozwoju ich biznesu, ułatwienie pracy z pompami i zapewnienie pakietu korzyści  – to główne cele, które przyświecają firmie Grundfos.

Grundfos dla Instalatorów to program opracowany specjalnie dla tej grupy zawodowej. Komunikacja z instalatorami odbywa się głównie przez platformę internetową dostępną pod adresem grundfos.pl/instalator. Na stronie umieszczane są treści, które ułatwiają instalatorowi pracę z pompami. Znaleźć tam można między innymi:

• przydatne aplikacje do pracy z pompami na urządzenia mobilne,

• szkoleniowe filmy wideo (także jako internetowe szkolenia w Ecademy),

• porady i wskazówki biznesowe (np. jak korzystać z usługi Moja firma w Google),

• harmonogram spotkań z Grundfos (szkolenia, śniadania, wydarzenia),

• program nagrodowy Win&Earn.

 

Zamieniaj pompy na nagrody

Win&Earn to forma podziękowania za zaufanie, jakim instalator darzy technologię Grundfos, kupuje i montuje pompy Grundfos. Za każdym razem, gdy instalator kupuje pompę z naklejką Win&Earn, otrzymuje punkty, które wymienia na nagrody – bony podarunkowe do serwisu Amazon lub Sportyfied. Dodatkową zaletą jest to, że z programu nagrodowego Win&Earn można korzystać na dwa sposoby: za pomocą komputera na stronie internetowej grundfos.pl/instalator lub aplikacji mobilnej GO Install. 

 

Dziękujemy za zaangażowanie 

We  wrześniu2018 roku Grundfos wprowadził modyfikację tego programu, dziękując instalatorom za zaangażowanie osobiste, czyli czas poświęcony na udział w szkoleniach internetowych (Ecademy) oraz w spotkaniach, szkoleniach i innych wydarzeniach organizowanych przez Grundfos w punktach dystrybucji pomp. Dzięki temu instalator zyskuje – w zależności od rangi szkolenia lub spotkania – korzyść w postaci dodatkowych punktów: od 200 do nawet 3000. Warto podkreślić, że wystarczy 2000 pkt., by zamówić bon podarunkowy na kwotę 20 euro do Amazon lub Sportyfied. 

 

Sezonowo podwajamy korzyści

Już we wrześniu  i październiku 2018 roku kupujący instalatorzy zyskują 2x więcej. W tym okresie prowadzimy intensywną kampanię informacyjną oraz kampanię bonusową na pompy z typoszeregu ALPHA i Comfort. Oprócz okresowych promocji, na uczestników programu czekają także atrakcje takie, jak kalendarz adwentowy – quiz z codziennymi nagrodami, konkursy i premie za aktywne korzystanie z programu. 

b_250_250_16777215_00_images_biuletyn_winearn-1-01.jpg

b_250_250_16777215_00_images_biuletyn_grundfos-jesien.jpg