Świeże powietrze przez całą dobę, niezależnie od warunków atmosferycznych, bez konieczności uciążliwego wietrzenia – z systemami wentylacji Bosch to możliwe. 

Centrale wentylacyjne Bosch Vent 5000 C to doskonała alternatywa dla wietrzenia pomieszczeń poprzez otwieranie okien, zarówno pod kątem zdrowotnym, jak i ekonomicznym. Rozwiązanie umożliwia usuwanie powietrza z pomieszczeń wilgotnych, takich jak kuchnia, łazienka czy pomieszczenia gospodarcze, i wprowadzenie świeżego powietrza z zewnątrz do pomieszczeń mieszkalnych i sypialnych. Podczas tego procesu, wymiennik ciepła przekazuje aż do 91% ciepła ze zużytego do świeżego powietrza, co znacząco wpływa na redukcję kosztów eksploatacji budynku i poprawę jego efektywności energetycznej. Dodatkowo specjalne filtry zamontowane w systemie skutecznie blokują insekty oraz pyłki roślin szczególnie uciążliwe dla alergików.

Centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła Bosch Vent 5000 C z wydajnością przepływu powietrza sięgającą 450 m3/h doskonale sprawdzają się w domach jedno- i wielorodzinnych. Dzięki zintegrowanemu obejściu (by-pass) chłodne powietrze z zewnątrz można w miesiącach letnich kierować bezpośrednio do pomieszczeń mieszkalnych.

Zintegrowany panel sterowania zapewnia niezwykle łatwą obsługę systemu. Umożliwia on ustawianie stopni pracy wentylatora oraz prosty wybór trybów pracy. Użytkownik uzyskuje dzięki niemu np. szybki dostęp do funkcji ułatwiającej rozpalenie w kominku poprzez zwiększenie na kilka minut dopływu powietrza do budynku (przy jednoczesnej redukcji powietrza usuwanego). Systemem Bosch Vent 5000 C można też sterować za pomocą zdalnego pilota, który dostępny jest jako wyposażenie dodatkowe.

Od 2 lipca obowiązuje akcja promocyjna na centralę wentylacyjną z odzyskiem ciepła Bosch Vent 5000 C. Organizatorem akcji jest Junkers-Bosch. Akcja skierowana jest do instalatorów zaopatrujących się w sieci Autoryzowanych Partnerów Handlowych Junkers-Bosch. W okresie trwania akcji do każdej zakupionej centrali można otrzymać pilot sterujący RCV do Bosch Vent 5000 C oraz profesjonalną myjkę ciśnieniową Bosch gratis. Akcja kończy się 30 listopada. Szczegóły u Autoryzowanych Partnerów Handlowych Junkers-Bosch oraz w regulaminie na www.junkers.pl. 

b_250_250_16777215_00_images_biuletyn_Bosch_Lueftungsgeraet_Haus_2018.jpg

b_250_250_16777215_00_images_biuletyn_bosch-promocyjna.jpg