Czytaj więcej...
Oferta firmy KFA Armatura została poszerzona o nowe produkty!

Czytaj więcej...

Oferta firmy Cersanit poszerzyła się o nową kategorię kabin i brodzików. Nowe kabiny będą dostępne od 20.01.2020.

Czytaj więcej...

Informujemy, że firma Bosch Junkers poszerzyła swoją ofertę produktową o stacje zmiękczania wody użytkowej Bosch Aqua 2000 S. Urządzenia są już dostępne do zamawiania.

Czytaj więcej...

Produkty typu smart znacząco wpływają na komfort naszego życia. W ostatnich latach obserwujemy gwałtowny rozwój technologii. Jeszcze do niedawna mogliśmy tylko pomarzyć o mieszkaniach czy domach wyposażonych w urządzenia sterowane głosem, inteligentnie dopasowujące się do potrzeb mieszkańców. Nasze marzenia jednak stały rzeczywistością. 

Czytaj więcej...

Uniwersalny zamiennik pompy kotłowej oraz idealnie dopasowana pompa do wszystkich domowych systemów grzewczych.

Czy to jest możliwe?

Czytaj więcej...

Produkty marki concept dostarczane przez firmę Womix mają zastosowanie w systemach regulacji centralnego ogrzewania. Zarówno armatura, jak i zawory mieszające, systemy grup pompowych czy też poszczególne elementy wyposażenia kotłowni produkowane są w Polsce. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz obserwacji zmieniających się trendów wiemy, jak ważna jest jakość i estetyka wykonania produktów. 

Czytaj więcej...

Twarda woda w domu może być powodem wielu niedogodności. Węglany wapnia i magnezu odkładają się w postaci kamienia oraz osadów na wszystkich elementach mających styczność z wodą, a to może generować dodatkowe koszty. Rozwiązaniem tego problemu jest stacja zmiękczania wody Bosch Aqua 2000 S.

Czytaj więcej...

HelixPRO sutecznie przeciwdziała powstawaniu oraz osadzaniu się kamienia i innych związków w instalacji wodnej. W trakcie pracy oczyszcza istniejącą instalację ze złogów magnezowo-wapiennych, powstałych we wcześniejszym okresie użytkowania instalacji. Zabezpiecza armaturę i sprzęt AGD przed szkodliwym działaniem kamienia.

Czytaj więcej...

W dniu 5 listopada 2019 r. Prezydent RP podpisał ustawę nowelizującą Prawo ochrony środowiska oraz niektórych innych ustaw. Nowela ta mówi m.in. o zakazie sprowadzania na polski rynek kotłów pozaklasowych tzw. kopciuchów oraz wprowadza kary za ich sprzedaż.

Czytaj więcej...

Dzięki własnej produkcji Armatura Kraków SA może zapewnić najwyższą jakość produktów. Kontrola każdego procesu, każdego, nawet najmniejszego, kroku w łańcuchu produkcyjnym gwarantuje, że grzejniki aluminiowe Gavia są w najlepszym gatunku. I dlatego objęte są 15-letnią gwarancją.