Czytaj więcej...

Nowość wśród anemostatów wywiewnych na rynku - Zehnder ComfoValve Luna E, to najwyższy komfort wentylacji pomieszczeń. Razem z anemostatem nawiewnym Zehnder ComfoValve Luna S tworzy idealne rozwiązanie zapewniające perfekcyjny klimat wnętrza.

Czytaj więcej...

W sierpniu 2019 roku oferta Towarów Specjalnych w asortymencie marki Viteco została uzupełniona o nowy produkt – wiszącą pompę ciepła powietrze-woda do przygotowania c.w.u. Viteco HeatOn. Utożsamiamy się tylko z liderami w branży grzewczej realizującymi program OZE – dając swoim Klientom gwarancję jakości, niezawodności, oszczędności i bezpieczeństwa.

Czytaj więcej...

Koszty związane z ogrzewaniem to dla wielu kluczowe zagadnienie, szczególnie zimą. Nic dziwnego, około 2/3 wydatków związanych z użytkowaniem domu przeznaczonych jest właśnie na ten cel. Dodatkowo wiąże się z problemem emisji szkodliwych substancji  przyczyniających się do powstania smogu, przed którym ekolodzy ostrzegają od lat. Jednak współczesne rozwiązania wspierające ekologiczne i energooszczędne budownictwo pozwalają na instalacje urządzeń grzewczych, które mogą nas pozbawić tych problemów.

Czytaj więcej...

Gazowe kotły kondensacyjne Bosch Condens 2300i to udoskonalona kontynuacja linii Bosch Condens 2300. Charakterystyczny wygląd panelu sterowania oraz zaokrąglone narożniki nie pozostawiają wątpliwości, że Bosch Condens 2300i to kolejne urządzenie marki Bosch.    

Najnowsze kotły Bosch Condens 2300i cechują nowe rozwiązania, a wśród nich opcjonalna możliwość bezprzewodowej komunikacji z systemem sterowania mobilnego Bosch EasyControl CT200.

Czytaj więcej...

K-5208 RIDGID® to najpotężniejsza i najbardziej kompaktowa maszyna segmentowa do przepychania odpływów na rynku. Moc równa mobilności - ta maszyna jest o 35% lżejsza i 71% mniejsza niż poprzednie maszyny segmentowe do czyszczenia odpływów firmy RIDGID. Dzięki K-5208 czyszczenie 2-calowych i 8-calowych (50–200 mm) linii odpływowych staje się szybsze i dokładniejsze.

Czytaj więcej...

Ogrzewanie podłogowe jest dziś bardzo popularnym systemem grzewczym. Zastosowanie tego typu ogrzewania nie tylko poprawia walory estetyczne wnętrza, ale również zapewnia osiągnięcie znacznych oszczędności, a co najważniejsze pozwala uzyskać rozkład temperatur w pomieszczeniu najbardziej zbliżony do idealnego. Aby zapewnić dokładność i wygodę sterowania, a tym samym zwiększyć wydajność i oszczędność systemu grzewczego, warto stosować strefowe sterowanie ogrzewaniem podłogowym.

Czytaj więcej...

Przycisk spłukujący używany jest wielokrotnie każdego dnia. Jako jedyny widoczny element systemu spłukującego, powinien prezentować się estetycznie i być dopasowany do wystroju łazienki. Geberit odpowiada na aktualne trendy, uzupełniając swój asortyment przycisków spłukujących Sigma10, Sigma20 i Sigma30 o model z nową, matową powierzchnią w trzech kolorach. Dzięki nowym, łatwym w utrzymaniu powłokom „easy to clean” ślady palców na przyciskach są mniej widoczne i można je szybko usunąć.

Czytaj więcej...

Pompa MAGNA1 jest kolejną propozycją GRUNDFOS w zakresie bezdławnicowych, elektronicznych pomp obiegowych. Konstrukcja pompy MAGNA1 bazuje na sprawdzonej technologii MAGNA. Podobnie jak MAGNA3, MAGNA1 wyposażona jest w synchroniczny silnik z magnesem trwałym, przetwornicę częstotliwości oraz sterownik PI. Kompletny typoszereg MAGNA1 to ponad 200 modeli pomp pojedynczych i podwójnych, z korpusami z żeliwa i stali nierdzewnej z przyłączami gwintowanymi i kołnierzowymi.

Czytaj więcej...

Na nadchodzący sezon przygotowaliśmy dla Państwa kilka promocji na produkty pod marką concept dostarczane przez naszą firmę. Obejmują one kilka znanych i popularnych artykułów oraz nowość na ten kwartał – zestaw INSUL-BOX – DN 20. Naszą aktywność i chęć rozwoju marki concept by Womix potwierdza dodatkowo udział w Giełdzie Towarowej Grupy Instal-Konsorcjum, która odbyła się w dniach 4-6 września.

Czytaj więcej...

W asortymencie marki concept pojawi się oferta nowej serii zaworów do gazu zgodnych z normą EN 331:2015, dostarczanych przez znanego producenta armatury i systemów instalacyjnych, firmę Giacomini.