Czytaj więcej...
Serię ceramiki łazienkowej Nova Pro śmiało można porównać do któregoś z flagowych modeli aut.

Czytaj więcej...

Wprowadzając do swojej oferty systemy fotowoltaiczne Viteco, Instal-Konsorcjum nie kierowało się jedynie doraźną chęcią nadążenia za aktualnymi trendami rynkowymi. Głównym powodem wprowadzenia fotowoltaiki była chęć stworzenia kompletnej oferty systemów OZE dla naszych Klientów. Posiadając dzisiaj w swoim portfolio zarówno pompy ciepła, systemy fotowoltaiczne, jak i systemy rekuperacji powietrza, jako Grupa jesteśmy przygotowani do sprostania wymogom określonym w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych nowych budynków, wskazujące rok 2021 jako datę graniczną dotyczącą wymogu budowy jedynie domów energooszczędnych w Polsce.

Czytaj więcej...
Zapraszamy do przeczytania artykułu na temat kompletnych systemów fotowoltaicznych viteco.

Czytaj więcej...

Deszcze nawalne zdarzają się coraz częściej, a w ich efekcie następuje przepełnienie kanalizacji i spowodowany tym przepływ zwrotny – tzw. „cofka” kanalizacyjna. Dotkliwymi skutkami tego zjawiska są zalania niżej położonych pomieszczeń oraz znajdującego się w nich wyposażenia. Budując lub remontując budynek, należy zawsze pamiętać, że spoczywa na nas uprzedzenie inwestora o możliwym zalaniu, a i właściciele domów są coraz bardziej świadomi zagrożeń i szukają bezpiecznych rozwiązań. Warto więc stosować skuteczne zabezpieczenia przeciwzalewowe oraz indywidualne urządzenia odpompowania ścieków z budynku. Co więcej, do 30 maja za zakup tego typu urządzeń z oferty Kessel zyskuje się dodatkową premię.

Czytaj więcej...

Systemy concept by Womix podzielone są na wiele segmentów, które pozwalają obsłużyć kotłownie do 520kW. Najbardziej popularnym i docenionym przez większość Konsorcjantów jest system zabudowy kotłowni MIX-BOX dostarczany w stalowej szafce malowanej na biało. Pozwala on na stworzenie kotłowni do 30kW bardzo szybko i estetycznie, co przekłada się na zadowolenie klientów. Produkty te zostały objęte promocją, o której więcej informacji znajduje się poniżej.

Czytaj więcej...

concept to ekskluzywna marka produktów z oferty Instal-Konsorcjum. Grzejnik Sydney
i Malta  reprezentują markę concept stworzoną dla najbardziej wymagających deweloperów oraz instalatorów.

Czytaj więcej...

Nowość w ofercie AFRISO: proste rozwiązanie na połączenie instalacji grzejnikowej z instalacją ogrzewania podłogowego przy zastosowaniu kotła kondensacyjnego. 

Czytaj więcej...

Prezentujemy nową, odmienioną linię rekuperatorów Viteco. Nowy typoszereg, nowy kształt, nowa jakość wykonania. Rekuperatory Viteco przeznaczone są do wykorzystania w domach jednorodzinnych zaprojektowanych wg wymogów technicznych obowiązujących od 2021 roku, w skrócie WT2021. To energooszczędne urządzenia wyprodukowane przy wykorzystaniu najbardziej zaawansowanego parku maszynowego oraz nowoczesnych podzespołów.

Czytaj więcej...

Jak zapowiadaliśmy w grudniu ubiegłego roku, przyszedł czas na odświeżenie najbardziej popularnych kotłów pelletowych Viteco, tj. kotłów serii EG PELLET MINI oraz EG PELLET MINI COMPACT. Te modele urządzeń to jedne z najbardziej rozpoznawalnych kotłów marki Viteco. Robert Słotwiński z końcem 2019 r. uchylił już rąbka tajemnicy, jakie zmiany zostaną wprowadzone. „W związku z faktem, że kotły Viteco są rozpoznawalne w branży m.in. dzięki swojej estetyce, chcieliśmy nadać im atrakcyjniejszy wygląd” – pisał wówczas. W konsekwencji projektanci wprowadzili kilka nowości, które spodobają się zarówno klientom, jak i instalatorom oraz firmom handlowym.

Czytaj więcej...
Wymiar bez granic! Najważniejsze zalety żeliwa: