Pompa splitowa Saunier Duval


ELEMENTY SYSTEMÓW MONTAŻOWYCH





Wszystkie elementy niezbędne do budowy konstrukcji wsporczych takie jak: kotwy dachowe, profile, elelemnty łączące, śruby itp.



KodNazwaCena nettoWalutaJM
CR32-05-03.0001Klema środkowa do modułów glass-glass SILVER10.41PLNszt
CR32-05-03.0002Klema końcowa do modułów glass-glass SILVER10.13PLNszt
CR32.00112Klips do kabla 4/6mm22.08PLNszt
CRM485Śruba imbusowa M8x20 DIN912 A20.39PLNszt
CRM505Śruba z gwintem podwójnym M10x200 A28.24PLNszt
CRM524Śruba z gwintem podwójnym M10x250 A27.21PLNszt
CRM526Wkręt do drewna 6x60 A20.62PLNszt
CRM529Blachowkręt 6x25 z gwintem podwójnym A2 + podkładka z EPDM1.87PLNszt
CRM635Nakrętka sześciokatna M12 DIN 934 A20.49PLNszt
CRM680Śruba imbusowa M8x45 DIN912 A20.62PLNszt
CRM681Śruba imbusowa M8x50 DIN912 A20.67PLNszt
CRM694Nakrętka KLIK1.36PLNszt
CRM696Guma komórkowa EPDM czarna samoprzylepna 40x3 1m3.36PLNszt
CRM697Guma komórkowa EPDM czarna samoprzylepna 20x3 1m2.56PLNszt
CRM698Śruba imbusowa M8x30 DIN912 A20.50PLNszt
CRM682Śruba imbusowa M8x55 DIN912 A20.82PLNszt
CRM745Śruba imbusowa M8x40 DIN912 A2 (do klem glass-glass)0.57PLNszt
CRM759Wkręt do drewna 8x80 A2 z łbem talerzowym TORX1.22PLNszt
CRM826Śruba M12x30 DIN 933 A21.05PLNszt
CRM882Podkładka sprężysta M12 A2 DIN 1270.08PLNszt
CRM885Śruba M12x80 DIN 933 A22.13PLNszt
CRM935Podkładka sprężysta M8 A2 DIN 79800.07PLNszt
CRM936Zatrzask kablowy0.27PLNszt
CRXFS_B017.11 kW B017 mocowanie, blachodachówka, pion, KLIK144.01PLNszt
CRXFS_B017.2Mocowanie B017, blachodachówka 2 szt KLIK33.06PLNszt
CRXFS_B018.11 kW B018 mocowanie, blachodachówka, poziom, KLIK217.80PLNszt
CRXFS_B027.11 kW B027 mocowanie, blachodachówka pion KLIK189.68PLNszt
CRXFS_B027.2B027 mocowanie, blachodachówka 2 szt. KLIK44.46PLNszt
CRXFS_B027.31 kW B027, blachodachówka 10 szt.pionowo (200mm) klik169.24PLNszt
CRXFS_B028.11 kW B028 mocowanie, blachodachówka poziom KLIK297.27PLNszt
CRXFS_D017.11 kW D017 mocowanie, dachówka, pion, KLIK281.27PLNszt
CRXFS_D017.2Mocowanie D017, dachowka ceramiczna 2 szt KLIK65.92PLNszt
CRXFS_D018.11 kW D018 mocowanie, dachówka, poziom, KLIK471.06PLNszt
CRXFS_D027.11 kW D027 mocowanie, karpiówka, pion, KLIK223.08PLNszt
CRXFS_D028.11 kW D028 mocowanie, karpiówka, poziom, KLIK359.98PLNszt
CRXFS_D035.1System CORAB D-035 pion, gont bitumiczny SM31/50 KLIK129.40PLNszt
CRXFS_D036.1System CORAB D-036 poziom, gont bitumiczny SM31/50 KLIK200.29PLNszt
CRXFS_K002.1Klemy środkowe KLIK na panel 40 - 45mm 6 kpl35.41PLNszt
CRXFS_K002.11Klemy środkowe KLIK na panel 40 - 45mm 6 kpl CZARNE46.69PLNszt
CRXFS_K002.2Klemy środkowe KLIK na panel 35 - 40mm 6 kpl35.41PLNszt
CRXFS_K002.3Klemy końcowe regulowane KLIK na panel 35 - 47,5mm 4 kpl22.78PLNszt
CRXFS_K002.4Klemy końcowe regulowane KLIK na panel 30 - 42,5mm 4 kpl22.78PLNszt
CRXFS_K002.5Klemy środkowe KLIK na panel 30 - 35mm 6 kpl35.41PLNszt
CRXFS_K002.6Klemy końcowe regulowane KLIK na panel 30 - 42mm 4 kpl CZARNE26.90PLNszt
CRXFS_K002.7Klemy środkowe KLIK na panel 30 - 35mm 6 kpl CZARNE46.69PLNszt
CRXFS_K002.8Klemy środkowe KLIK na panel 35 - 40mm 6 kpl CZARNE46.69PLNszt
CRXFS_PB017.11 kW PB017 mocowanie, dach płaski, balastowy 15st. pion, KLIK568.72PLNszt
CRXFS_PB018.11 kW PB018 mocowanie, dach płaski, balastowy 15st. poziom, KLIK765.87PLNszt
CRXFS_PB027.11 kW PB027 mocowanie, dach płaski, balastowy 25st. pion, KLIK595.51PLNszt
CRXFS_PB028.11 kW PB028 mocowanie, dach płaski, balastowy 25st. poziom, KLIK786.63PLNszt
CRXFS_PB037.11 kW PB037 mocowanie, dach płaski, balastowy 35st. pion, KLIK642.21PLNszt
CRXFS_PB038.11 kW PB038 mocowanie, dach płaski, balastowy 35st. Poziom, KLIK842.11PLNszt
CRXFS_PB062.1System CORAB PB-062.1 E-W 10 stopni aero (1 kpl mocowania) AL98.10PLNszt
CRXFS_PB064.1System CORAB PB-064.1 aero 10 stopni południe (1 kpl mocowania) AL98.20PLNszt
CRXFS_PB068.1System CORAB PB-068.1 aero 15 stopni południe (1 kpl mocowania) AL86.65PLNszt
CRXFS_PI017.11 kW PI017 mocowanie, dach płaski, inwazyjny 15st. pion, KLIK304.07PLNszt
CRXFS_PI018.11 kW PI018 mocowanie, dach płaski, inwazyjny 15st. poziom, KLIK467.06PLNszt
CRXFS_PI027.11 kW PI027 mocowanie, dach płaski, inwazyjny 25st. pion, KLIK326.51PLNszt
CRXFS_PI028.11 kW PI028 mocowanie, dach płaski, inwazyjny 25st. poziom, KLIK484.39PLNszt
CRXFS_PI037.11 kW PI037 mocowanie, dach płaski, inwazyjny 35st. pion, KLIK354.24PLNszt
CRXFS_PI038.11 kW PI038 mocowanie, dach płaski, inwazyjny 35st. poziom, KLIK501.71PLNszt
CRXFS_PI047.11 kW PI047 mocowanie, dach płaski inwazyjny, 15,25,35 st, pion AL287.94PLNszt
CRXFS_R037.11 kW R037 mocowanie, rąbek, pion, KLIK263.40PLNszt
CRXFS_R038.11 kW R038 mocowanie, rąbek, poziom, KLIK420.71PLNszt
CRXFS_T021.11 kW T-021 mocowanie, blacha trapezowa331.79PLNszt
CRXFS_T021.21 kW T021.2 mocowanie, trapez 400 klik374.39PLNszt
CRXFS_T023.11 kW T-023 mocowanie, blacha trapezowa283.02PLNszt
CRXPF_KL014Klema środkowa KS AL L501.67PLNszt
CRXPF_KL016Klema środkowa KS Czarna L503.31PLNszt
CRXPF_M631Podkładka M12 DIN 934 A2 malowana0.45PLNszt
CRXPF_NAK001Nakrętka młotkowa kontrująca A2 malowana2.16PLNszt
CRXPF_PB062.3Szyna PB062 L240052.60PLNszt
CRXPF_PB062.4Platforma balastu14.90PLNszt
CRXPF_PB064.5.001Wiatrownica dosystemu PB064 1750x209x0,5 ocynk26.88PLNszt
CRXPF_PB068.5.001Wiatrownica do systemu PB068 1750x304x0,5 ocynk33.30PLNszt
CRXPF_R003BUchwyt rąbek R-03B (A2)22.31PLNszt
CRXPF_SM032Szyna montażowa trapezowa SMT-60/330 AL z uszczelką23.97PLNszt
CRXPF_SM036Szyna montażowa trapezowa SMT-60/400 AL z uszczelką31.57PLNszt
CRXPF_SM040Szyna montażowa ryflowana SM-31x50/2180 AL47.71PLNszt
CRXPF_SM041Szyna montażowa ryflowana SM-31x50/3240 AL70.12PLNszt
CRXPF_SM045Szyna montażowa ryflowana SM-31x50/3600 AL87.50PLNszt
CRXPF_SM056Szyna montażowa ryflowana SM-40x80/4720 AL201.70PLNszt
CRXPF_SM071Szyna montażowa ryflowana SM-30x50/2180 AL KLIK44.73PLNszt
CRXPF_SM071BSzyna montażowa ryflowana SM-30x50/2120 AL KLIK czarna68.37PLNszt
CRXPF_SM072Szyna montażowa ryflowana SM-30x50/3240 AL KLIK65.60PLNszt
CRXPF_SM072BSzyna montażowa ryflowana SM-30x50/3180 AL KLIK czarna102.11PLNszt
CRXPF_SM073Szyna montażowa ryflowana SM-30x50/4370 AL KLIK86.48PLNszt
CRXPF_SM075Szyna montażowa ryflowana SM-30x50/3600 AL KLIK77.87PLNszt
CRXPF_SM075BSzyna montażowa ryflowana SM-30x50/3500 AL KLIK czarna108.54PLNszt
CRXPF_SM081Szyna montażowa trapezowa SMT-21/330 AL z uszczelką13.43PLNszt
CRXPF_SM084Szyna montażowa trapezowa SMT-21/400 AL z uszczelką16.87PLNszt
CRXPF_SM087Szyna montażowa trapezowa SMT-21/1100 AL28.02PLNszt
CRXPF_UR009_10SZTUchwyt regulowany UR-09 (A2) pakowany po 10 szt.29.48PLNszt
CRXPF_WS007N.4.0000Podpora L2500133.00PLNszt
CRXPF_WS017N.1.0000Szyna skośna L2900144.58PLNszt
CRXPF_WS019N.2.0000Szyna wzdłużna L6090 (Profil 85x50x1.5)155.35PLNszt
CRXPF_WS019N.2.0003Szyna wzdłużna L2320 (Profil 85x50x1.5)66.42PLNszt
CRXPF_WS019N.2.0006Szyna wzdłużna L6380 (Profil 85x50x1.5)159.72PLNszt
CRXPF_WS019N.4.0002Podpora L3200 (Profil 105x50x3)169.48PLNszt
CRXPF_WS019N.5.0000Łącznik szyny wzdłużnej L1937.47PLNszt
CRXPF_WS019N.6.0005Belka pionowa L100026.18PLNszt
CRXPF_WS019N.6.0006Belka pozioma L317077.64PLNszt
CRXPF_ZASL001Zaślepka szyny 30x502.08PLNszt
CRY_KK0004Klema końcowa 40mm szer 40mm2.56PLNszt
CRY_KK0015Klema końcowa regulowana 30-42,5mm czarna3.93PLNszt
CRY_KK0016Klema końcowa 32mm2.51PLNszt
CRY_KK0017Klema końcowa 32mm czarna2.51PLNszt
CRY_KK0019Klema końcowa regulowana 30-42,5mm (podstawa 36,2mm)4.03PLNszt
CRY_KK0020Klema końcowa 35mm szer 50mm2.76PLNszt
CRY_KK0023Klema końcowa 25 mm2.18PLNszt
CRY_KK0025Klema końcowa 35mm szer 40mm czarna2.56PLNszt
CRY_KK0026Klema końcowa 25 mm czarna2.18PLNszt
CRY_L0001Łącznik szyny montażowej boczny11.70PLNszt
CRY_PD0001Podkładka uziemiająca pod panel fotowoltaiczny2.08PLNszt
CRY_ZU0001Zacisk uziemiający ZU-01AL3.83PLNszt
CRM484Podkładka M8 PN 82005 A2 DIN 1250.08PLNszt
CRM515Podkładka M8 szeroka 82030 A20.22PLNszt
CRM540Nakrętka M8 kołnierzowa ząbkowana DIN6923 A20.25PLNszt
CRXFS_WS019N.6.0001Uniwersalne mocowanie inwertera II242.78PLNszt
CRXPF_UR007_10SZTUchwyt regulowany UR-07 (A2) pakowany po 10 szt.27.64PLNszt
CRXPF_WS007N.1.0000Szyna skośna L4160109.18PLNszt
CRXPF_WS007N.2.0000Szyna wzdłużna L5190  25 st.251.23PLNszt
CRXPF_WS007N.2.0001Szyna wzdłużna L3380  25st.166.41PLNszt
CRXPF_WS007N.3.0000Podpora tylna L3550188.69PLNszt
CRXPF_L006Adapter montażowy (A2)4.54PLNszt
CRXPF_WS019N.2.0002Szyna wzdłużna L3340 (Profil 85x50x1.5)81.77PLNszt
CRXPF_L004Łącznik szyny LS AL.3.40PLNszt
CRXFS_K002.16Klemy końcowe 30-42,5 do systemu PB082-088 -4szt.25.58PLNszt
CRXFS_K002.18Klemy środkowe do systemu PB082-088 -12szt.73.10PLNszt
CRXPF_PB088.6.001Worek z wkrętami do wiatrownicy (20 szt.)49.35PLNszt
CRXPF_PB088.1.001Belkal łącząca L900 (50x30x1) do PB-08811.00PLNszt
CRXPF_PB088.4.001Platforma balastu  PB-088 L175036.95PLNszt
CRXPF_PB088.5.001Wiatrownica do systemu PB-088 L175035.96PLNszt
CRXPF_PB088.6.002Worek z wkrętami do platformy balastu (10 szt.)21.41PLNszt
CRXPF_WS019N.2.0008Szyna wzdłużna L7400 (Profil 85x50x1.5)187.71PLNszt
CRM961Stopa do systemów PB082-PB0884.32PLNszt
CRM962Łącznik L do systemów PB082-PB08816.37PLNszt
CRM963Łącznik S do systemów PB082-PB08811.45PLNszt
CRM969Podpora L-15 do systemów PB082-PB0884.03PLNszt
CRM968Podpora H-15 do systemów PB082-PB08819.00PLNszt
CRM966Podpora balastu do systemów PB082-PB0885.49PLNszt
CRM967Uchwyt modułu do systemów PB082-PB0880.45PLNszt
CRM977Bit torx plus 30IP13.56PLNszt
CR32-05-05.0005Wspornik wkręcany w ziemię  konstrukcji WS004 WS006 76/1600105.75PLNszt
CR32-05-05.0006AUszczelka do wspornika 1600mm fi wew 591.54PLNszt
CRM666Wkręt dociskowy M12x25 DIN 914 A20.87PLNszt
CRXPF_WS004.1Podpora przednia L140048.71PLNszt
CRXPF_WS004.2Podpora tylna  L240077.81PLNszt
CRXPF_WS004.9Stężenie skośne  WS004 Linka105.90PLNszt
CRXPF_WS004N.8.001Mocowanie inwertera WS00443.54PLNszt
CRXPF_WS004R.5.001Stopa do systemu WS004R-WS006R118.02PLNszt
CRXPF_WS004R.6.001Rura do systemu WS004R-WS006R20.47PLNszt
CRXPF_WS006R.3.0000Podpora tylna L170082.26PLNszt
CRXPF_WS006R.4.0000Podpora przednia L100048.53PLNszt
CRXPF_WS006R.6.001Stężenie skośne  WS006R Linka L335087.33PLNszt
CRXPF_WS014N.1.0000Szyna skośna L4200211.26PLNszt
CRXPF_WS014N.2.0001Szyna wzdłużna L338087.08PLNszt