Czytaj więcej...

Po raz drugi w swojej historii Grupa Instal-Konsorcjum zorganizowała Giełdę Towarową.

Było to prestiżowe miejsce spotkań instalatorów, przedstawicieli hurtowni należących do Grupy Instal-Konsorcjum i  czołowych producentów techniki grzewczej, sanitarnej, instalacyjnej, klimatyzacyjnej i wentylacyjnej oraz odnawialnych źródeł energii (OZE).

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Giełdę!

II Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum organizowana w dniach 4-6 września 2019 r. w hali Expo-Łódź!

Czytaj więcej...

BDR Thermea – nowe przedsiębiorstwo światowej klasy w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań klimatycznych, wytwarzania ciepłej wody oraz usług.

Czytaj więcej...

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na II Giełdę Towarową Grupy Instal-Konsorcjum, która odbędzie się w dniach: 4-6 września 2019 r. w Hali EXPO w Łodzi.

Czytaj więcej...

Z ogromną przyjemnością pragniemy podzielić się z Państwem informacją, iż marka Viteco posiada nową stronę internetową. Strona www.viteco.pl została stworzona według najnowszych trendów. Pasek menu podzielono na moduły, dzięki którym nawigowanie po stronie jest łatwe, intuicyjne. Zależy nam, aby dostarczać naszym Klientom wszystkich ważnych informacji w czytelny i nowoczesny sposób. 

Czytaj więcej...

Galmet uruchomił najgorętszy program partnerski w branży. Hot Points Club to system wsparcia dedykowany dla najlepszych instalatorów. Instalatorze! Sprawdź co Galmet przygotował specjalnie dla Ciebie!

Czytaj więcej...

Rosnące wymagania dotyczące energooszczędności budynków zmuszają inwestorów do stosowania w procesie budowy domu coraz lepszych materiałów i bardziej zaawansowanych technologii, także w zakresie ogrzewania. Doskonale w takich warunkach sprawdzają się systemy hybrydowe dostarczające ciepło i c.w.u.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...Po bardzo aktywnych sprzedażowo miesiącach przyszedł czas na rozpoczęcie szkoleń dla instalatorów w zakresie serwisu kotłów pelletowych Viteco.

Czytaj więcej...

Zapewniamy komfort, nawet jeśli wydaje się to trudne lub niemożliwe. To ambitny cel, który Ariston stawia przed sobą i trzema profesjonalistami. Rekrutacja do niepowtarzalnej misji trwa, a niektórzy odważni i wykwalifikowani instalatorzy już zgłosili swoją kandydaturę.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...Zapraszamy do udziału w jubileuszowej XXV edycji Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2017 w Bydgoszczy, których organizatorem jest Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie”.