Czytaj więcej...

W IV kwartale 2018 r. nasi dostawcy dokonali i zapowiedzieli na I kwartał 2019 r. aktualizację następujących cenników katalogowych*:

Czytaj więcej...Drugie wydanie cennika AFRISO "Popularne produkty" jest już dostępne. W nowym cenniku producent utrzymał ceny produktów z poprzedniego wydania oraz uaktualnił ofertę produktów armatury regulacyjnej.

Dokładnie 20 lat od początku działalności AFRISO na rynku polskim do oferty dołączono nową generację zaworów mieszających ARV ProClick i siłowników elektrycznych ARM ProClick z innowacyjnym systemem montażu siłowników na zaworach. Produkty dostępne są na stronach od 22 do 25 oraz w katalogu online, w rozdziale 2a.

Czytaj więcej...W związku ze zmianą cen od 4.09.2017 r. firma NIBE-Biawar opublikowała nowy katalog z ofertą oraz cennikiem. Zmiany wynikają z konieczności poprawy efektywności energetycznej zasobników w związku z wejściem w życie kolejnego etapu zmian podyktowanych Dyrektywą ErP.

Zgodnie z tą regulacją od 27 września 2017 r. dopuszczone do sprzedaży są wyłącznie podgrzewacze wody o Klasie Energetycznej A, B lub C. Tym samym jeszcze niedawno obecne na rynku podgrzewacze klas D i E nie będą mogły być sprzedawane. Istotne jest to, że wyroby te nie będą mogły być wprowadzane na rynek przez Producenta.

Katalog w wersji PDF można pobrać tutaj.

Czytaj więcej...Na rynku surowców w ostatnim czasie spotykamy się z dużymi wahaniami cen. Sytuacja ta wiąże się dla wielu firm z rosnącymi kosztami produkcji.

Firma Meibes, reagując na obecną sytuację, postanawia wprowadzić zmiany cen wszystkich produktów z cennika nr 21 obowiązującego od dnia 1.05.2017 r. Z dniem 1 sierpnia 2017 r. ceny wszystkich produktów z aktualnego cennika wzrosną o 4,5%. 

Czytaj więcej...Informujemy, że od 1 maja 2017 r. obowiązuje nowy cennik katalogowy marki Viega. Producent wprowadza podwyżkę cen katalogowych w przedziale od 2,5 do 7,2% w zależności od grupy asortymentowej.

Czytaj więcej...Informujemy, że od 25 kwietnia 2017 r. obowiązuje nowy cennik katalogowy marki Immergas. Dostawca dokonał aktualizacji oferty o nowy asortyment oraz podwyżki cen na średnim poziomie 3,5%. Nowe cenniki dostępne są na stronie internetowej firmy Immergas.

Czytaj więcej...Informujemy, że od 20 marca 2017 r. obowiązuje nowy cennik urządzeń marki Junkers, w którym dokonano aktualizacji oferty oraz podwyżki cen na średnim poziomie 2,9%.

Czytaj więcej...Informujemy, że od 1 marca 2017 r. obowiązuje nowy cennik katalogowy na produkty marki Danfoss. Podwyżka cen katalogowych wyniosła od 1,5% do 3% w zależności od grupy produktów.

Czytaj więcej...Informujemy, że od 30 stycznia 2017 r. obowiązuje nowy cennik na produkty marki Galmet. Z powodu wzrostu cen surowców dostawca dokonał podwyżki na ogrzewacze wody, kotły c.o, pompy ciepła oraz zestawy solarne.

Zmiana cen na poszczególnych grupach wynosi:

  • ogrzewacze wody wzrost od 4% do 8%,
  • kotły c.o. wzrost od 4% do 8%,
  • pompy ciepła do c.w.u. wzrost około 4%,
  • zestawy solarne wzrost około 4%.