Czytaj więcej...

Galmet uruchomił najgorętszy program partnerski w branży. Hot Points Club to system wsparcia dedykowany dla najlepszych instalatorów. Instalatorze! Sprawdź co Galmet przygotował specjalnie dla Ciebie!

Czytaj więcej...

Rosnące wymagania dotyczące energooszczędności budynków zmuszają inwestorów do stosowania w procesie budowy domu coraz lepszych materiałów i bardziej zaawansowanych technologii, także w zakresie ogrzewania. Doskonale w takich warunkach sprawdzają się systemy hybrydowe dostarczające ciepło i c.w.u.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...Po bardzo aktywnych sprzedażowo miesiącach przyszedł czas na rozpoczęcie szkoleń dla instalatorów w zakresie serwisu kotłów pelletowych Viteco.

Czytaj więcej...

Zapewniamy komfort, nawet jeśli wydaje się to trudne lub niemożliwe. To ambitny cel, który Ariston stawia przed sobą i trzema profesjonalistami. Rekrutacja do niepowtarzalnej misji trwa, a niektórzy odważni i wykwalifikowani instalatorzy już zgłosili swoją kandydaturę.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...Zapraszamy do udziału w jubileuszowej XXV edycji Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2017 w Bydgoszczy, których organizatorem jest Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie”.

Czytaj więcej...

Po raz pierwszy w swojej dwudziestoletniej historii Grupa Instal-Konsorcjum zorganizowała Giełdę Towarową. Było to wyjątkowe spotkanie instalatorów, hurtowników i  przedstawicieli producentów, łączące w sobie elementy wystawiennicze z handlowymi.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...Spółka Niczuk Metall-PL znalazła się w gronie laureatów ogólnopolskiego konkursu Solidny Pracodawca Roku 2016. Przyznana nagroda to wyróżnienie za stosowanie dobrych praktyk oraz rzetelność działań spółki w zakresie polityki personalnej. Tytuł Solidnego Pracodawcy to nie tylko satysfakcja z dotychczasowych osiągnięć, ale przede wszystkim  zobowiązanie do zachowania wysokich standardów w zakresie działań HR oraz motywacja do dalszej pracy.

Czytaj więcej...


W 2015 r. marka Concept zmienia wizerunek! Obecna na europejskim rynku od ponad 40 lat, w Polsce pojawiła się w 2012 r. za sprawą dołączenia Instal-Konsorcjum do europejskiej grupy EDT. Dziś marka Concept to różnorodna oferta i najwyższej jakości towary od uznanych producentów.

Czytaj więcej...Firma Zehnder opracowała program bezpłatnej 5-letniej gwarancji na kompleksowe systemy komfortowej wentylacji pomieszczeń. W ten sposób inwestują Państwo w wysokiej jakości, perfekcyjnie dopasowane do siebie pod względem technologicznym produkty, zapewniające optymalne działanie i wydajność na lata.

Czytaj więcej...Informujemy, że pojawiła się nowa odsłona konfiguratora techniki diamentowej Rodia Rothenberger.