Czytaj więcej...

Czytaj więcej...Po bardzo aktywnych sprzedażowo miesiącach przyszedł czas na rozpoczęcie szkoleń dla instalatorów w zakresie serwisu kotłów pelletowych Viteco.

Czytaj więcej...

Zapewniamy komfort, nawet jeśli wydaje się to trudne lub niemożliwe. To ambitny cel, który Ariston stawia przed sobą i trzema profesjonalistami. Rekrutacja do niepowtarzalnej misji trwa, a niektórzy odważni i wykwalifikowani instalatorzy już zgłosili swoją kandydaturę.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...Zapraszamy do udziału w jubileuszowej XXV edycji Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2017 w Bydgoszczy, których organizatorem jest Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie”.

Czytaj więcej...

Po raz pierwszy w swojej dwudziestoletniej historii Grupa Instal-Konsorcjum zorganizowała Giełdę Towarową. Było to wyjątkowe spotkanie instalatorów, hurtowników i  przedstawicieli producentów, łączące w sobie elementy wystawiennicze z handlowymi.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...Spółka Niczuk Metall-PL znalazła się w gronie laureatów ogólnopolskiego konkursu Solidny Pracodawca Roku 2016. Przyznana nagroda to wyróżnienie za stosowanie dobrych praktyk oraz rzetelność działań spółki w zakresie polityki personalnej. Tytuł Solidnego Pracodawcy to nie tylko satysfakcja z dotychczasowych osiągnięć, ale przede wszystkim  zobowiązanie do zachowania wysokich standardów w zakresie działań HR oraz motywacja do dalszej pracy.

Czytaj więcej...


W 2015 r. marka Concept zmienia wizerunek! Obecna na europejskim rynku od ponad 40 lat, w Polsce pojawiła się w 2012 r. za sprawą dołączenia Instal-Konsorcjum do europejskiej grupy EDT. Dziś marka Concept to różnorodna oferta i najwyższej jakości towary od uznanych producentów.

Czytaj więcej...Firma Zehnder opracowała program bezpłatnej 5-letniej gwarancji na kompleksowe systemy komfortowej wentylacji pomieszczeń. W ten sposób inwestują Państwo w wysokiej jakości, perfekcyjnie dopasowane do siebie pod względem technologicznym produkty, zapewniające optymalne działanie i wydajność na lata.

Czytaj więcej...Informujemy, że pojawiła się nowa odsłona konfiguratora techniki diamentowej Rodia Rothenberger.

Czytaj więcej...Aplikacja JunkersScan zapewnia mobilny dostęp do katalogu części zamiennych oraz do dokumentacji technicznej (instrukcje instalacji i obsługi) urządzeń marki Junkers. Dostępna jest na smartfony i tablety z systemem Android oraz iOS.

Czytaj więcej...Kalendarzowa wiosna pozwala nam na stopniowe myślenie o wiosennych porządkach w ogrodach i domkach letniskowych. Przygotowując się do sezonu wiosennego, warto przeanalizować stan zainstalowanych pomp.